Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

DERELİ VE YENİMAHALLE ORTAOKULLARINDA BİSİKLET HEYECANI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 186
DERELİ VE YENİMAHALLE ORTAOKULLARINDA BİSİKLET HEYECANI

İzmit'teki bisiklet dağıtımları devam ediyor. Haydi Bisikletle Okula Projesi kapsamında Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu ve Yenimahalle Ortaokulu’ndan 188 öğrenciye daha düzenlenen törenle bisikletleri teslim edildi.

Düzenlenen bisiklet dağıtım törenine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe yöneticisi Cemil Karaca, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı.

Çocuklar Önceliğimiz

Öğrencilerin şiir okumasıyla başlayan dağıtım töreninde konuşan Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu Müdürü İsa Dede, Başkan Doğan’a eğitime katkıları ve bisiklet dağıtımları için teşekkür etti. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Doğan da yaptığı konuşmada “çocukların mutluluğu hepimizi etkiliyor. Bizim aile yapımızda çocuklar her şeyden önemlidir. Çocuklarımızın mutluluğu her zaman önceliğimiz oluyor. Türkiye’nin ilk çocuk doktoru belediye başkanı olarak göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bu yaklaşımla çalışıyor ve Türkiye’ye örnek sayısız örnek projeyi hayata geçiriyoruz.

Gelecekten Umutluyum

Okullarımız, hastanelerimiz dünden daha iyi, Avrupa’dakilerle yarışır durumda. Biz herkesin belediye başkanı ve herkesin belediyesi olarak hizmet ediyoruz. Gelecekten çok umutluyum. Bugün dünden daha iyiyiz. Tüm düşmanlara, emperyalist Amerika, Avrupa’ya, ülkemizi bölmeye çalışanlara rağmen dünden daha iyiyiz. Mustafa Kemal Atatürk’ün verdiği mücadele devam ediyor. Onun gösterdiği hedeflere birer birer ulaşacağız. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi koruyalım” dedi. Konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri teslim edildi.

 -
 -
 -
 -
TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram