Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
20°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

Doğan, Askerimizle Gurur Duyuyoruz

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 284
Doğan, Askerimizle Gurur Duyuyoruz

İzmit İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Mustafa Karagöz, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.

Başkan Doğan’ın makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Doğan, “jandarma ve askeriye bizim vazgeçilmez güvenlik kuruluşlarımızdır.   Toplum olarak bizlerde ayrı bir değeri ve anlamı vardır. Her zaman sizlerle birlikteyiz. Şuanda kahraman ordumuz sınır içinde ve sınır dışında müthiş bir kahramanlık destanı yazıyor.

 

ASKERİMİZ SAYESİNDE

 

Afrin’de dünyaya örnek bir operasyon yapılıyor.  Dünya tarihine işlenecek önemli operasyonlar yapılıyor. Millet olarak ordumuzun arkasında olmamız,  Türk milletinin ordusuyla, halkıyla kurum, kuruluşlarıyla bir bütün olduğunu, hepimizin birer asker olduğunun en güzel göstergesi. Biz ordumuzla gurur duyuyoruz. Dünyanın hiçbir ülkesinde, hiçbir ordusunda görülmeyecek bir ruh var. Biz bugün burada rahat, huzurlu oturuyorsak, askerlerimiz, komutanlarımızın sayesindedir.  Vatan millet sevgisi, bağımsızlık ruhu dün bugün olduğu gibi yarında böyle olacak” şeklinde konuştu.

 

KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ

 

Sıcak karşılaması ve önemli mesajları için Doğan’a teşekkür eden  İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Mustafa Karagöz’de   “bir ve beraber olduğumuz, milletimiz bize inanıp güvendiği sürece ülkemizi bölmeye, parçalamaya kimsenin gücü yetmez” dedi.

 

TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram