Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
27°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

Doğan, İzmit Lisesi Bir Markadır

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 807
Doğan, İzmit Lisesi Bir Markadır

Kısa adı İZLİDER olan İzmit Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Cem Gökmen, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. Ziyarette dernek yönetim kurulu üyeleri Emine Öcal, Ayşe Kılıçoğlu, Aykut Çavuş, Ercan Kandemir, Güniz Kökten, Zeynep Yalaz ve Aylin Çolakoğlu da yer aldı.

Bir süre önce yapılan genel kurulu sonucu göreve gelen İZLİDER başkan ve yönetiminin İzmit Belediye Başkanı Doğan’ı ziyareti oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti.

Gurur Duyuyorum

Ziyarette konuşan Başkan Doğan, İZLİDER yönetimini tebrik edip başarı dileğinde bulunarak “İZLİDER’in bizim gönlümüzde ayrı bir yeri var. İzmit Lisesi bir markadır. Bugün belki başarı grafiğiyle ilgili istediğimiz bir noktada değil ama markalar hiçbir zaman yok olmazlar. Gelecekte yine eski gücüne ulaşacaktır. Ben de İzmit Lisesi mezunu olarak her zaman okulumla gurur duydum, gurur duymaya da devam ediyorum. Sizlerle birlikte okulumuz öğrencilerinin daha başarılı olması için çalışacağız. İZLİDER, okulumuzun geçmişle olan bağını geleceğe taşımak, geçmişteki tecrübelerini, anılarını geleceğe taşıması bakımından önemli bir görev de yapmaktadır. Eskiden olduğu gibi yine birlikte ortak projeler yapacağız” dedi.

İzmit Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Cem Gökmen de, “Belediye Başkanımızdan her zaman gurur duyduk. Bizim okulumuzdan mezun olması bizlere ayrı bir onur ve mutluluk vermektedir” şeklinde konuştu.

TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram