Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
17°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

DOĞAN’DAN KORKMAZ’A ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 620
DOĞAN’DAN KORKMAZ’A ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediye Meclisi grup toplantısında, Ak Parti İzmit İlçe Başkanlığı görevine yeniden aday olmayacağını açıklayan Ali Korkmaz’a teşekkür ederek, çiçek takdiminde bulundu.

İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın son kez katıldığı grup toplantısında, Korkmaz’a 7 yıldır yapmış olduğu özverili ve başarılı çalışmalar için teşekkür etti ve çiçek takdiminde bulundu. Başkan Doğan, “İlçe Başkanımız Ali Beyle birlikte 7 yıldır çok güzel çalışmalara imza attık. Ülkemiz ve şehrimiz için büyük önem arz eden birçok kritik seçimi birlikte başarıyla atlattık. Ali Bey, gerçekten büyük emek sarf etti ve anlının akıyla görevini tamamladı.

VEDA DEĞİL BAYRAK YARIŞI

Bu bir veda değil, bayrak yarışıdır ve yeni gelecek isim ile bayrağı daha yukarılara taşımaya devam edeceğiz. Ali Beye uyumlu ve özverili çalışmaları için şahsım ve meclis üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. İlçe Başkanı Ali Korkmaz da, Doğan’a jesti için teşekkür ederek, “onur ve gururla 7 yıldır ilçe başkanlığını yaptığım AK Parti İzmit ilçede son grup toplantımızı yaptık. Başta İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan ve tüm meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

 -
TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram