Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
9°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
4. SINIF ÖĞRENCİLERİNE 10 BİN BASKETBOL TOPU DA...
20.03.2018, 10:30
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

Doğan’dan Öğretmenler Günü Mesajı

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 780
Doğan’dan Öğretmenler Günü Mesajı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle bir mesaj yayınlayarak bütün öğretmenlerin gününü kutladı.

Mesajında anne babalardan sonra çocuklar üzerinde en çok emeği bulunan öğretmenlerin haklarının ödenemeyeceğine vurgu yapan Başkan Doğan “millet olarak, kendimiz ve çocuklarımız için öğretmenlerimize şükran borcumuz vardır. İlk emri ‘oku’ olan bir medeniyetin mensupları olarak bizim için, öğrenmenin ve dolayısıyla öğretmenlerin ayrı bir yeri, ayrı bir önemi bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz, görevlerini yerine getirirken yarınlarda ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine taşıyacak çocuklarımızı en iyi şekilde ve çağdaş donanımlarla yetiştirme çabası içindedirler. Öğretmenlerimiz, çocuklarımızı en zor şartlarda dahi erdemli, hoşgörü sahibi, insani değerlere bağlı, sorgulayıcı ve araştırmayı ilke edinmiş bireyler olarak hayata hazırlamayı kendilerine ilke edinmişlerdir.

Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bugün aramızda bulunmayan öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam temenni ediyorum” dedi.

facebook twitter instagram