Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
20°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

Emekli Personelden Doğan’a Veda Ziyareti

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 219
Emekli Personelden Doğan’a Veda Ziyareti

İzmit Belediyesi’nde emekli olan personeller, Belediye Başkan Dr. Nevzat Doğan’a veda ziyaretinde bulundular.

Yazı İşleri Müdürlüğü’nden Salih Şengöz, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden Yaşar Atmaca, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden Recep İnce, Fen İşleri Müdürlüğü’nden İrfan Kaya, emekliliğe hak kazanmanın mutluluğu ve kurumdan ayrılmanın burukluğunu yaşayarak “gerek maaşımızı, gerekse diğer sosyal haklarımızı hep zamanında ve çoğu zamanda günü gelmeden önce aldık. Alın terimizin karşılığını alarak gönül rahatlığı içinde emekli oluyoruz” dediler.
 

HİÇ PARA SORUNUMUZ OLMADI

 

Gerek çalışma, gerekse emeklilik süreçlerinde kendilerine sağlanan imkân ve kolaylıklar için Başkan Doğan’a teşekkür eden personeller  “eskiden emeklilik süresi dolan arkadaşlarımız tazminatlarını alamadıklarından emekli olmak istemezlerdi. Belediye Başkanımızın döneminde para hiç sorun olmadı. Her türlü hakkımızı zamanında aldık. Emeklilik ikramiyemizi de tek kalemde almanın mutluluğu içindeyiz” şeklinde konuştular.

 

KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK

 

İzmit Belediyesinin büyük bir aile olduğunu belirten Başkan Doğan da “ bizler belediye başkanı ve çalışma arkadaşı olmanın yanı sıra ailenizin de bir parçasıyız.  Kurumumuzdan ayrılmış olabilirsiniz ama bunda sonraki süreçte de kapımız sizlere her zaman açık. Yapmış olduğunuz hizmetler için sizlere teşekkür ederiz. Bundan sonrada sağlık sıhhat içinde hayatınızı sürdürmenizi dileriz” dedi.

 

 -
TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram