Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
27°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

Genel Sekreter’den Ziyaret

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 339
Genel Sekreter’den Ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ı misafir etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a iadeyi ziyarette bulundu. İzmit’te yapılan ve yapılması planlanan çalışmaların görüşüldüğü ziyarette konuşan Başkan Doğan, kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekti.

Kurumlar Arası İşbirliği Önemli

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan; “kurumlar arası koordinasyon çok önemli. 9 yıldır hizmetlerin bir arada yürütüldüğü İzmit’te çok uyumlu,  güzel çalışmalar yaptık. Zaman zaman farklı düşündüğümüz konuları masaya yatırıp en güzelini, en doğrusunu bulmaya çalıştık. Alt yapıyla ilgili de İSU’yla ve Genel Sekreterimizle görüşmeler yaptık. Bu ziyarette de yapılan çalışmaları tekrar gözde geçirme imkanı bulduk” dedi. Doğan, Bayram’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

İzmit’te Yapılan Çalışmalar Görüşüldü

Başkan Doğan’a misafirperverliği için teşekkür eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram da; “Belediye Başkanımız, Genel Sekreterlik görevine atanmamın ardın hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. Hem sohbet etmeye, hem de İzmit’te yapılan çalışmalarımızla ilgili de görüşmeye istedik” şeklinde konuştu.

 -
TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram