Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
27°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

Milli Türk Talebe Birliği’ne Ziyaret

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 785
Milli Türk Talebe Birliği’ne Ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Tepecik Mahallesi Camii Sokak'ta bulunan Milli Türk Talebe Birliği Kocaeli Şubesi’ni ziyaret etti.

Başkan Doğan, Milli Türk Talebe Birliği Kocaeli İl Temsilcisi Osman Hacıalioğlu ve üyeler ile sohbet edip çeşitli konularda fikir alış verişinde bulundu. Hacıalioğlu, Başkan Doğan’a faaliyetleri hakkında bilgi vererek, “2009 yılında beri Kocaeli Üniversitesi’nde faaliyet gösteriyoruz. Milli manevi değerlerine, bayrağına bağlı bürokratlar, akademisyenler, imanlı gençler yetiştirmeye gayret gösteriyoruz” dedi.

Çalışmalarınız Önemli

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da ziyarette yatığı açıklamada, “sizlere güveniyoruz. Siyaset bir birikim, bir tecrübe, bir sabır işi. Sizlerin sayesinde çok daha güzel yarınlarımız olacak. Özellikle geçmişimizi, tarihimizi bilmek gençlerimiz için çok önemli. Sosyal yaşamınız için, inanç dünyamız için destekleyici çalışmalar, sosyal dayanışmayı arttıran çalışmalar yapmamız çok önemli. Sizleri özverili çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum. Çalışmalarınız, ülkemiz ve İslam alemi için çok önemli.

Tarihimizi Unutmayacağız

Çanakkale ruhunun devam ettirilmesi gerekiyor. Hollanda’nın antidemokratik insan haklarına aykırı, ahlaksızca yaptıkları davranışta bir sürpriz yok, daha beterini de yapabilirlerdi. Bunlar birbirini ısırmazlar. Bunlar Vatikan’dan, organize olan acımazsızlar. Bize düşen görev, değerlerimizi öğreneceğiz ve öğreteceğiz. Geçmişimizi unutmayacağız, kendimizi iyi yetiştireceğiz, işimizi daha iyi yapacağız. Yaptığımız mücadeleleri, var olma mücadelesi olarak görmek durumundayız. Var olacaksak, güçlü, bilgili olmalıyız. Malazgirt’ten beri bizi Anadolu’dan atmaya çalışıyorlar. Eskiden bunu düzenli ordularla, haçlı ordularıyla yapmaya çalıştılar, başaramadılar. Bugün de farklı yöntemlerle, taşeron örgütlerle ülkemizi parçalamaya çalışıyorlar. 15 Temmuz’da bu emellerine en insafsız şekilde ulaşmak istediler. Fakat, milletimiz bunlara göğsünü siper ederek dur dedi.

Mazlumların, Ezilenlerin Umuduyuz

Yine üzerimize gelmeye devam edecekler. Biz, bir ve beraber olursak, bunlar emellerine ulaşamayacaklardır. Ülkemizin dört bir yanında kan var, gözyaşı var. Bütün mazlumların umudu biziz. Bunun bilincinde olarak çok daha çalışacağız, birbirimize Çanakkale’deki gibi, Kurtuluş Savaşı’ndaki gibi kenetleneceğiz. Biz, bir, beraber ve diri olursak bütün oyunları bozarız. Çünkü başımızda Recep Tayyip Erdoğan gibi bir dünya liderimiz var. Liderimizin gösterdiği yolda yürümeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram