Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

Serdar’dan Hizmetler İçin Doğan’a Plaket

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 194
Serdar’dan Hizmetler İçin Doğan’a Plaket

Serdar Mahallesi sakinleri, yapılan hizmetlere teşekkür etmek için İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette Serdar Mahalle Muhtarı Ümit Yılmaz, muhtar azaları Selami Bilgin ve Canan Tezcan, SEKA Sitesi Cami Dernek Başkanı Mustafa Güleç, başkan yardımcısı İsmail Münadi, Nazmi Oğuz Camii Dernek Başkanı Behlül Dayanç ve Serdar Cami Dernek Başkanı Mehmet Örnek yer aldı.

Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Serdar sakinleri Başkan Doğan’a yapılan hizmetler için teşekkür plaketi verdiler. Ziyaret ve plaket için konuklarına teşekkür eden Başkan Doğan “göreve geldiğimiz ilk günden beri gece gündüz demeden halkımıza hizmet etme gayreti içinde olduk.

Aynı Heyecanla Hizmete Devam

Hizmet aşkımız ve heyecanımız ilk günkü gibi halen devam ediyor. İzmit Belediyesi olarak, hiçbir ayrım yapmadan nerede bir ihtiyaç varsa oraya adaletli şekilde hizmet götürmenin çabası içindeyiz. Bütün çabamız daha yaşanabilir bir İzmit içindir. Serdar Mahallemiz de çok hizmet ettiğimiz mahallelerimizden biri. Camilerimize, okullarımıza destek olduk, olmaya da devam ediyoruz. Yeni parklar, merdivenler, yollar yapıyoruz. Şehrimizin en büyük kültür merkezini Yenidoğan ile Serdar mahallesinin ortasına yapıyoruz. Yapılanlar yeterli görmüyoruz ve yapacak daha çok işimiz var. Serdar Mahallemizin çok gayretli başarılı bir muhtarı var. Ekibi güzel. Güzel bir ekip olunca tablo da güzel oluyor. Samimiyet olduktan sonra her şeyi çözeriz. Birlikte daha iyilerini yapacağız” şeklinde konuştu.

TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram