Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
17°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

TÜGVA’ya En Büyük Destek Doğan’dan

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 283
TÜGVA’ya En Büyük Destek Doğan’dan

TÜGVA İzmit Temsilcisi Ömer Burak Barış ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.

Ömer Burak Barış ziyarette yaptığı açıklamada “Türkiye Gençlik Vakfı olarak Kasım 2013 yılında ilk olarak İstanbul’dan yola çıktık. Kocaeli’de teşkilatlanırken bunu Nevzat Başkanımıza ve diğer başkanlarımızla paylaştık.

Büyük Emeği Var

Nevzat Başkanımızı diğer başkanlarımızdan ayırmak gerekir. Çünkü bize en çok kendisi sahip çıkarak, filizlenip büyümemize vesile oldu. Bu davanın gelişip büyümesinde başkanımızın çok büyük emekleri vardır. Kendisine ne kadar teşekkür etsek, Allah razı olsun desek azdır” şeklinde konuştu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da TÜGVA gibi kuruluşlara destek olunması gerektiğini belirterek “bir ağabey olarak sizlerin çalışmamalarınıza, heyecanınıza destek olmaya çalışıyorum.

Kendime Vazife Kabul Ediyorum

Bunu da kendime bir vazife gibi görüyorum. Gençlik merkezleri yapıyor, başka vakıflarla da çalışıp işbirliği yapıyoruz. Bu çalışmalarımız sırasında muhalefet bazen gürültü çıkarıyor. Eğer muhalefet gürültü çıkarıyorsa işler doğru gidiyor, doğru iş yapıyoruz demektir. Bu çalışmalar paha biçilmez çalışmalardır. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum, her zaman yanınızdayım. Önemli bir sorumluluğunuz da var. Görev yaptığınız vakıf sıradan bir vakıf değil. Ciddi hedefleri olan, önemli misyonu olan bir vakıf. Biz hakikaten millet olarak devlet olarak, hep şuurlu, anasını, babasını, atasını, komşusunu, milletini, vatanını, değerlerini bilen gençler sayesinde bu günlere geldik. Bundan sonra da var olacaksak, bu, şuurlu gençler sayesinde olacaktır. Çalışmalarınız, ülkemizin geleceği açısından çok önemlidir.

Makamlar Gelip Geçici

Makamalar, tıpkı mal, mülk gibi gelip geçicidir. Geride bırakılan izler, eserler çok önemlidir. Bu nedenle bizde bulunduğumuz görevlere anlam katmaya çalışıyoruz. Aslolan koltuktan güç almak değil, koltuğa güç katmaktır. Bulunduğunuz yere ne kadar katkı sağlarız diye düşünmelisiniz. Doğru olan işi yapacaksınız. Doğruluğunuzdan, çizginizden ayrılmadan işinizi yapacaksınız. Allah yardımcınız olsun” şeklinde konuştu.

 -
TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram