Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
17°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

Doğan’dan Atakan ve Arkadaşları İçin Anma Mesajı

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 438
Doğan’dan Atakan ve Arkadaşları İçin Anma Mesajı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Leyla Atakan ve çalışma arkadaşlarının 47. ölüm yıldönümleri için bir mesaj yayınladı.

Başkan Doğan mesajında Atakan ve çalışma arkadaşlarını saygı ve minnetle andığını belirterek “Türk siyasetinin ilk kadın il başkanı ve İzmit'in ilk kadın belediye başkanı Leyla Atakan, örnek bir siyasetçidir. Belediye başkanlığı yaptığı dönemde İzmit'e büyük katkılar sağlamış olan Leyla Atakan, aradan yıllar geçmesine rağmen her zaman İzmitliler tarafından hatırlanmakta, saygı ve minnet ile anılmaktadır. Elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz Leyla Atakan'ı anmanın, O'na saygı duyduğumuzu göstermenin en güzel yolu İzmit'i bir adım daha ileriye götürecek çalışmalara imza atabilmektir. Bizlerin de bütün çabası daha yaşanabilir bir İzmit içindir. Bunun için de mesai mefhumu düşünmeden gece gündüz çalışmaktayız. Bu vesileyle Leyla Atakan'ı, çalışma arkadaşları İsmail Kolaylı, Abdurrahman Yüksel ve Feridun Özbay'ı aramızdan ayrılışlarının 47. yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyorum” dedi.

Anma Etkinliği

Bu arada İzmit Belediyesi tarafından Atakan ve çalışma arkadaşları için 11 Şubat Pazar günü anma etkinliği düzenlenecek. İlk anma etkinliği saat 12.30 da Bağçeşme’de Atakan ve çalışma arkadaşlarının kabirleri başında yapılacak. Buradaki etkinliğin ardından saat 13.00 de Fevziye Camii’nde mevlidi şerif okutulacak.

 -