Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
15°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

ÖĞRENCİLER BAŞKANLIK KUPASINDA TER DÖKECEK

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 74
ÖĞRENCİLER BAŞKANLIK KUPASINDA TER DÖKECEK

İzmit Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İzmit İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü işbirliği ile okullar arası basketbol şampiyonası düzenlendi.

Başkanlık Kupası adı altına düzenlenen şampiyonaya 31 ortaokul takımı katılıyor. 13-30 Kasım tarihleri arasındaki Başkanlık Kupası maçları Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak. 17’si erkek 14’ü de kızlardan oluşan takımlar 5 grup halinde mücadele edecekler.

 

 

BAŞKANLIK KUPASI KIZLAR BASKETBOL TURNUVA FİKSTÜRÜ:

 

A GRUBU

B GRUBU

EMEK DAYANIŞMASI O.O.

50. YIL O.O.

ULUBATLI HASAN O.O.

HIZIRREİS O.O.

Ş. ÜMİT BALKAN O.O.

30 AĞUSTOS O.O.

75. YIL O.O.

7. BORU O.O.

 

E GRUBU

EDEBALİ O.O.

KAZIM KARABEKİR O.O.

YARBAY REFİK CESUR O.O.

 

 

 

KIZLAR TAKIM MÜSABAKA PROGRAMI:

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

21 KASIM 2017

 SALI

10.00

EMEK DAYANIŞMASI O.O. – 75. YIL O.O.

ATATÜRK S.S.

11.00

ULUBATLI HASAN O.O. – Ş. ÜMİT BALKAN O.O.

ATATÜRK S.S.

12.00

50. YIL O.O. – 7. BORU O.O.

ATATÜRK S.S.

13.00

HIZIRREİS O.O. – 30 AĞUSTOS O.O.

ATATÜRK S.S.

14.00

EDEBALİ O.O. – KAZIM KARABEKİR O.O.

ATATÜRK S.S.

23 KASIM 2017 PERŞEMBE

10.00

YARBAY REFİK CESUR O.O. – EDEBALİ O.O.

ATATÜRK S.S.

11.00

50. YIL O.O. – 30 AĞUSTOS O.O.

ATATÜRK S.S.

12.00

7. BORU O.O. – HIZIRREİS O.O.

ATATÜRK S.S.

13.00

EMEK DAYANIŞMASI O.O. – Ş. ÜMİT BALKAN O.O.

ATATÜRK S.S.

14.00

75. YIL O.O. – ULUBATLI HASAN O.O.

ATATÜRK S.S.

24 KASIM 2017 CUMA

10.00

50. YIL O.O. – HIZIRREİS O.O.

ATATÜRK S.S.

11.00

30 AĞUSTOS O.O. – 7. BORU O.O.

ATATÜRK S.S.

12.00

EMEK DAYANIŞMASI O.O. – ULUBATLI HASAN O.O.

ATATÜRK S.S.

13.00

Ş. ÜMİT BALKAN O.O. – 75. YIL O.O.

ATATÜRK S.S.

14.00

KAZIM KARABEKİR O.O. – YARBAY REFİK CESUR O.O.

ATATÜRK S.S.

27 KASIM 2017 PAZARTESİ

10.00

A  1 – B  3  1.MAÇ

ATATÜRK S.S.

11.00

C  2 – B  2 2. MAÇ

ATATÜRK S.S.

12.00

A  3 – B  1 3. MAÇ

ATATÜRK S.S.

13.00

C  1 – A  2 4. MAÇ

ATATÜRK S.S.

28 KASIM 2017 SALI

12.00

1-2. MAÇ GALİBİ

ATATÜRK S.S.

13.00

3-4. MAÇ GALİBİ

ATATÜRK S.S.

30 KASIM 2017 PERŞEMBE

12.00

MAĞLUPLAR 3. LÜK MAÇI

ATATÜRK S.S.

13.00

GALİPLER FİNAL

ATATÜRK S.S.

 

 

 

 

 

BAŞKANLIK KUPASI

 ERKEKLER BASKETBOL TURNUVA FİKSTÜRÜ

 

A GRUBU

B GRUBU

ODTÜ KYOD O.O.

 ULUSAL EGEMENLİK O.O.

DOĞA KOLEJİ

50. YIL O.O.

YAHYA KAPTAN O.O.

M. SİNAN DERELİ O.O.

YARBAY REFİK CESUR O.O.

7. BORU O.O.

 

C GRUBU

D GRUBU

75.YIL O.O.

BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ

KAZIM KARABEKİR O.O.

EMEK DAYANIŞMASI O.O.

EDEBALİ O.O.

FATMA SEHER O.O.

 

E GRUBU

HIZIRREİS O.O.

ULUBATLI HASAN O.O.

FORD OTOSAN O.O.

 

 

 

ERKEKLER MÜSABAKA PROGRAMI:

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

13 KASIM 2017 PAZARTESİ

10.00

 ODTÜ KYOD O.O. – YARBAY REFİK CESUR O.O.

ATATÜRK S.S.

11.00

DOĞA KOLEJİ – YAHYA KAPTAN O.O.

ATATÜRK S.S.

12.00

ULUSAL EGEMENLİK O.O. – 7. BORU O.O.

ATATÜRK S.S.

13.00

50. YIL O.O. – . SİNAN DERELİ O.O.

ATATÜRK S.S.

14 KASIM 2017 SALI

10.00

75.YIL O.O. – KAZIM KARABEKİR O.O.

ATATÜRK S.S.

11.00

BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ – EMEK DAYANIŞMASI O.O.

ATATÜRK S.S.

12.00

HIZIRREİS O.O. – ULUBATLI HASAN O.O.

ATATÜRK S.S.

15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA

10.00

ULUSAL EGEMENLİK O.O. – . SİNAN DERELİ O.O.

ATATÜRK S.S.

11.00

7. BORU O.O.- 50. YIL O.O.

ATATÜRK S.S.

12.00

ODTÜ KYOD O.O. – YAHYA KAPTAN O.O.

ATATÜRK S.S.

13.00

YARBAY REFİK CESUR O.O. – DOĞA KOLEJİ

ATATÜRK S.S.

16 KASIM 2017 PERŞEMBE

10.00

FORD OTOSAN O.O. – HIZIRREİS O.O.

ATATÜRK S.S.

11.00

FATMA SEHER O.O. – BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ

ATATÜRK S.S.

12.00

EDEBALİ O.O. – 75.YIL O.O.

ATATÜRK S.S.

17 KASIM 2017 CUMA

10.00

ODTÜ KYOD O.O. – DOĞA KOLEJİ

ATATÜRK S.S.

11.00

YAHYA KAPTAN O.O. – YARBAY REFİK CESUR O.O.

ATATÜRK S.S.

12.00

ULUSAL EGEMENLİK O.O. – 50. YIL O.O.

ATATÜRK S.S.

13.00

M. SİNAN DERELİ O.O. – 7. BORU O.O.

ATATÜRK S.S.

20 KASIM 2017 PAZARTESİ

10.30

KAZIM KARABEKİR O.O. – EDEBALİ O.O.

ATATÜRK S.S.

11.30

EMEK DAYANIŞMASI O.O. – FATMA SEHER O.O.

ATATÜRK S.S.

12.30

ULUBATLI HASAN O.O. – FORD OTOSAN O.O.

ATATÜRK S.S.

22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA

10.00

A  1 – C  1  1.MAÇ

ATATÜRK S.S.

11.00

B  2 – D  1 2. MAÇ

ATATÜRK S.S.

 

B  1 – BAY 3. MAÇ

ATATÜRK S.S.

12.00

E  1 – A  2 4. MAÇ

ATATÜRK S.S.

28 KASIM 2017 SALI

10.00

1-2. MAÇ GALİBİ

ATATÜRK S.S.

11.00

3-4. MAÇ GALİBİ

ATATÜRK S.S.

30 KASIM 2017 PERŞEMBE

10.00

MAĞLUPLAR 3. LÜK MAÇI

ATATÜRK S.S.

11.00

GALİPLER FİNAL

ATATÜRK S.S.

 

 

 -