ALİKAHYA İSHAKPAŞA CADDESİ ATATÜRK’ÜN IŞIĞIYLA AYDINLANIYOR

11 Ekim 2022
Alikahya İshakpaşa Caddesi Atatürk’ün ışığıyla aydınlanıyor (1)
Alikahya İshakpaşa Caddesi Atatürk’ün ışığıyla aydınlanıyor (2)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Alikahya Fatih Mahallesi İshakpaşa Caddesi’nde asfalt çalışmalarını tamamlarken, montajı yapılan Atatürk motifli aydınlatmalarla cadde ışıl ışıl ve modern bir görünüme kavuştu

Kentte vatandaşların konfor alanlarını arttırmak amacıyla çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yolların bakım ve onarım işlerini aksatmadan devam eden ekipler, Alikahya Fatih Mahallesi İshakpaşa Caddesi’nde asfaltlama ve vatandaşların çok beğendiği Atatürk motifli ışıklandırma çalışması gerçekleştirdi.

Lambaların Montajı Tamamlandı

Araç ve yaya trafiğinin rahatlamasını sağlayan İshakpaşa Caddesi’ndeki çalışmalarda bin 94 ton PMT serimi ve 642 bin 35 ton asfalt kullanıldı. Caddede asfalt çalışmasının ardından kentin farklı noktalarında da yapılıp vatandaşlar tarafından takdir gören Atatürk silüetinde aydınlatma lambalarının montajı da gerçekleşti. Vatandaşlar çalışmalardan dolayı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekiplere teşekkür etti.