ALİKAHYALI VATANDAŞTAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

29 Ağustos 2022
Metni Sesli Dinle

“Siz bu güzel duyguları yitirmeyin, biz yanınızdayız”

 

Pazartesi mesaisine Alikahya Atatürk Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarını inceleyerek başlayan Başkan Hürriyet, mahalle halkıyla da sohbet etti. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti belirten bölge sakini Nurettin Yurt, “Siz bu güzel duygularınızı hiç yitirmeden devam edin. Biz sizin yanınızdayız” dedi

 

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, güne Alikahya Atatürk Mahallesi Ahmet Müfit Bey Caddesi’nde yapımı devam eden asfalt çalışmalarını inceleyerek başladı. Bölge halkıyla da sohbet eden Başkan Hürriyet’e teşekkür eden bölge sakinlerinden Nurettin Yurt şu ifadeleri kullandı: 55 yıldır bu mahallenin kokusunu hisseden biriyim. Öncelikle mahallemize vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı gerçekten içtenlikle teşekkür ediyorum. Bizler sizi bir siyasi kimlik içine koymadan çok seviyoruz.

 

“DAHA GÜZELLERİNİ YAPACAĞINIZA İNANIYORUM”

Burada 55 yılın içerisinde nelerin değiştiğini, nelerin güzelleştiğini ve sizin dokunuşlarınızla nereye geldiğini gören bir kişi olarak tekrar teşekkür ediyorum. Şimdi şu güzelliğe, hizmete bakın. Bunu yapan herkese, emeği geçen herkese minnettarım. Daha güzellerini de yapacağınıza inanıyorum. Siz bu güzel duygularınızı hiç yitirmeden devam edin. Biz sizin yanınızdayız.