ALZHEİMER YAŞAM EVİ’NDE ANLAMLI ETKİNLİK

24 Mart 2022
Alzheimer Yaşam Evi’nde anlamlı etkinlik (1)
Alzheimer Yaşam Evi’nde anlamlı etkinlik (2)
Alzheimer Yaşam Evi’nde anlamlı etkinlik (4)
Alzheimer Yaşam Evi’nde anlamlı etkinlik (5)
Alzheimer Yaşam Evi’nde anlamlı etkinlik (6)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi üst yönetimi ve Malta Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlar 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla düzenlenen programda bir araya geldi

İzmit Belediyesi Alzheimer Yaşam Evi’nde 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında etkinlikler devam ediyor. Malta Mahallesi sakinleri Malta Mahalle Muhtarı Bekir Boz öncülüğünde Alzheimer Yaşam Evi sakinleri ile buluşup eğlenceli dakikalar geçirdi.  Programa mahalle sakinlerinin yanı sıra İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu, İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci, İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Nurullah Özer ve Eray Bodur da katıldı.

Eğlenceli Vakit Geçirdiler

Ney dinletisi ve ilahilerle başlayan program konuklara duygu dolu anlar yaşattı. Dinleti sonrasında ise katılımcılar bez çanta boyama etkinliği gerçekleştirerek eğlendiler. Alzheimer Yaşam Evi sakinleri programa katılan İzmit Belediyesi yetkilileri ve mahalle sakinlerine teşekkürlerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi.  İzmit Belediyesi üst yönetimi ise sadece yaşlılara saygı haftasında değil, her zaman yaşlılarımızın yanında olduklarını ifade ettiler.