ALZHEİMER YAŞAM EVİ’NDE RAMAZAN BAYRAMI KUTLANDI

11 Mayıs 2022
Alzheimer Yaşam Evi’nde Ramazan Bayramı kutlandı (1)
Alzheimer Yaşam Evi’nde Ramazan Bayramı kutlandı (2)
Alzheimer Yaşam Evi’nde Ramazan Bayramı kutlandı (3)
Alzheimer Yaşam Evi’nde Ramazan Bayramı kutlandı (4)
Alzheimer Yaşam Evi’nde Ramazan Bayramı kutlandı (5)
Alzheimer Yaşam Evi’nde Ramazan Bayramı kutlandı (6)
Alzheimer Yaşam Evi’nde Ramazan Bayramı kutlandı (7)
Alzheimer Yaşam Evi’nde Ramazan Bayramı kutlandı (9)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Alzheimer Yaşam Evi’nde Alzheimer hastaları ve yakınları ile Yaşama Destek Evi’nden faydalanan özel gereksinimli çocuklar ve aileleri ile birlikte bayramlaşma programı gerçekleşti

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Alzheimer Yaşam Evi’nde Alzheimer hastaları ve yakınları ile Yaşama Destek Evi’nden faydalanan özel gereksinimli çocuklar ve aileleri için bayramlaşma programı düzenlendi. Etkinliğe İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Koordinatörler Ozan Aksu, Hakan Yalçın ve Cem Serhat Dayanç, Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, Malta Mahalle Muhtarı Bekir Boz ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci de katılım sağladı.

Keyifli Bir Gün Geçirdiler

Etkinlikte İzmit Atılım Lisesi müzik öğretmeni Nurhan Sarıoğlu ve öğrencilerinin saz, org ve keman eşliğinde şarkı ve türküler söylemiş olup Hacivat ve Karagöz ile sihirbaz gösterileri gerçekleşti. Etkinlikten büyük bir memnuniyet duyan misafirler keyifli bir günü geride bırakırken etkinlikten dolayı İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e sevgilerini ve teşekkürlerini ilettiler.