ARPALIK İHSANİYE KÖYÜ DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

16 Ağustos 2022
Arpalık İhsaniye Köyü Derneği’nden Başkan Hürriyet’e teşekkür (1)
Derneğin teşekkür paylaşımı
Metni Sesli Dinle

Arpalık İhsaniye’de yılların sorunları tek tek çözüme kavuşuyor

 

Arpalık İhsaniye Köyü Derneği, bölgede yapılan hizmetler ve ziyaretlerinden ötürü İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti

 

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz hafta sonunda Arpalık İhsaniye Köyü’ne giderek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Muhtarlık binasında yapılan tadilat çalışmalarını ve beton dökülerek kullanışlı ve konforlu hale getirilen yolları inceleyen Başkan Hürriyet, mahalle halkıyla da bir araya gelerek vatandaşların taleplerini dinledi. Arpalık İhsaniye Köyü Derneği de köye yapılan hizmetler ve ziyaretlerinden ötürü Başkan Hürriyet’e teşekkür etti.

 

“Talepleri dinledi”

Başkanlığını Cemalettin Burgucu’nun yaptığı Arpalık İhsaniye Köyü Derneği sosyal medyadan yapılan paylaşımda, “İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet köyümüzde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Köylülerimizin istek ve taleplerini dinledi. Başkanımıza ve belediye ekiplerimize teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi. Dernek tarafından yapılan bir başka paylaşımda ise, “ Köyümüze göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü teşekkürler başkanım. Yılların sorunları sizin sayenizde tek tek çözüme ulaşıyor” ifadeleri kullanıldı.