BAŞKAN HÜRRİYET, ANNE ELİ PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERLE İFTAR YAPTI

23 Nisan 2022
Başkan Hürriyet, Anne Eli projesi kapsamında öğrencilerle iftar yaptı (2)
Başkan Hürriyet, Anne Eli projesi kapsamında öğrencilerle iftar yaptı (3)
Başkan Hürriyet, Anne Eli projesi kapsamında öğrencilerle iftar yaptı (4)
Başkan Hürriyet, Anne Eli projesi kapsamında öğrencilerle iftar yaptı (5)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Ramazan Ayı itibariyle yeniden hizmete geçirdiği Anne Eli projesi kapsamında CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım ile birlikte üniversite öğrencileriyle iftar yaptı

İzmit Belediyesinin sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği fakat pandemi nedeniyle ara verdiği Anne Eli projesi bu ramazan itibariyle yeniden faaliyete geçti. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet de Ayazma Kültür Merkezi’nde yeniden hizmete açtığı Anne Eli projesi kapsamında üniversite öğrencileriyle birlikte iftar yaptı.

Hürriyet, Öğrencileri Dinledi

CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’ın da bulunduğu iftar sonrası Başkan Hürriyet, öğrencilerle sohbet etti. Başkan Hürriyet, özellikle İzmit dışından gelen öğrencilerle yakında ilgilenerek fikirlerini, taleplerini ve proje önerilerini dinledi. Üniversite öğrencileri de yeniden Anne Eli projesini hayata geçiren Başkan Hürriyet’e teşekkürlerini ileterek ev yemeği yemenin mutluluğunu dile getirdiler.

Özkan Yalım’dan Başkan Hürriyet’e Teşekkür

Program sonrası düşüncelerini paylaşan CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, “Üniversite okuyan genç arkadaşlarımızla bu güzel yerde iftar yaptık. Başkanımıza bu yeri İzmitli ve İzmit dışından gelen vatandaşlarımıza kazandırdığı için teşekkür ediyorum. Yan tarafta hazırladıkları Aşevi’nden iftarlık yemekler çıkıyor ve öğrenciler burada ücretsiz bir şekilde yemek yiyor. Aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine de buradan hizmet sağlıyorlar. Bu hizmetlerinden dolayı sayın başkanımıza tüm vatandaşlarımız adına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.