BAŞKAN HÜRRİYET, BARIŞ HAREKATININ YILDÖNÜMÜNDE KIBRIS GAZİSİ MUSTAFA METİN’İ UNUTMADI

20 Temmuz 2022
Başkan Hürriyet Kıbrıs Gazisi Ziyaret (1)
Başkan Hürriyet Kıbrıs Gazisi Ziyaret (3)
Başkan Hürriyet Kıbrıs Gazisi Ziyaret (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet,  20 Temmuz 1974 yılında gerçekleştirilen Kıbrıs Barış Harekatının yıldönümü vesilesiyle Kıbrıs Gazisi Mustafa Metin’i ziyaret etti

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, vatanımızın birliği ve bölünmez bütünlüğü için kahramanca mücadele eden gazilerimizi ve şehitlerimizin değerli ailelerini unutmuyor. Başkan Hürriyet, Kıbrıs Barış Harekâtı’nın yıldönümü öncesi Kıbrıs Gazisi Mustafa Metin’i evinde ziyaret etti. Ziyarette Hürriyet’e İzmit Belediyesi Koordinatörü Ozan Aksu eşlik etti. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ziyaretinde Gazi Mustafa Metin’e vatan için gösterdiği fedakarlıklardan ötürü minnet duygularını dile getirirken eşi Hatice Metin’e de misafirperverliği adına teşekkür etti.

Her Zaman Yanınızdayız

Gazimiz ve ailesine şükran duygularını ileten Başkan Hürriyet, “Sizler bu vatanın gerçek sahipleri, kahramanlarısınız. Tek karış vatan toprağı için canını ortaya koyan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, siz değerli gazilerimizi ve şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullandı. Hürriyet’in samimi ziyareti nedeniyle çok mutlu olan Gazi Mustafa Metin ve Eşi Hatice Metin, Başkan Hürriyet ve Koordinatör Ozan Aksu’ya içten ziyaretleri sebebiyle teşekkür ettiler.