BAŞKAN HÜRRİYET, CUMHURBAŞKANI ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE DEPREM BÖLGESİNDE BULUŞTU

11 Mart 2023
Başkan Hürriyet, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile deprem bölgesinde buluştu (1)
Başkan Hürriyet, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile deprem bölgesinde buluştu (2)
Başkan Hürriyet, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile deprem bölgesinde buluştu (4)
Başkan Hürriyet, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile deprem bölgesinde buluştu (5)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, deprem bölgesinde bulunan CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelerek halkın taleplerini dinledi

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki büyük depremin ardından bölgedeki vatandaşların yaraları sarılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay meydana gelen depremlerin ardından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, bölgeye gitmiş ve her konuda depremzedelerin yanında olmaya özen göstermişti.

Başkan Hürriyet Çalışmaları İnceledi

İzmit Belediyesi ekiplerinin dört bir koldan gerçekleştirdiği çalışmaları inceleyen Başkan Hürriyet, bu ziyareti sırasında CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile de bir araya geldi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve CHP Genel Başkan Yardımcılarının da bir arada olduğu ekip ile bölgede incelemelerde bulunan Başkan Hürriyet, depremzedeler ile de tek tek ilgilenmeyi ihmal etmedi.

“Halkın Sorunları ve Talepleri Dinlendi”

Ziyaretler ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Başkan Hürriyet, “Nurhak’ın Barış Beldesinde depremzede vatandaşlarımızla buluşan Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş, CHP Genel Başkan Yardımcılarımız ve belediye başkanlarımız burada halkın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş Elbistan’da depremzede halkımızla buluştu, sorunlarını dinledi” dedi.