BAŞKAN HÜRRİYET, DEPREM BÖLGESİNDE CANLA BAŞLA ÇALIŞAN ISAR EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

14 Şubat 2023
Başkan Hürriyet, deprem bölgesinde canla başla çalışan ISAR ekibine teşekkür etti (1)
Başkan Hürriyet, deprem bölgesinde canla başla çalışan ISAR ekibine teşekkür etti (2)
Başkan Hürriyet, deprem bölgesinde canla başla çalışan ISAR ekibine teşekkür etti (3)
Başkan Hürriyet, deprem bölgesinde canla başla çalışan ISAR ekibine teşekkür etti (4)
Başkan Hürriyet, deprem bölgesinde canla başla çalışan ISAR ekibine teşekkür etti (5)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK) ile birlikte deprem bölgesinde görev yapan ISAR ekiplerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 10 ili etkileyen depremlerin ardından yıkımın en çok yaşandığı yerlerden Hatay’da İZBAK ile birlikte enkaz altında kalan vatandaşları kurtarma için canla başla çalışan ISAR ekiplerine teşekkür etti. Başkan Hürriyet, İzmit’e dönmeden önce ISAR ekibiyle bir araya gelerek insanüstü gayretlerinden dolayı ekibe teşekkürlerini iletti.

“Tüm Ekiplerimize Kolaylıklar Diliyorum”

Depremin yaralarını sarmak adına çalışmalara İzmit’te devam edecek olan Başkan Hürriyet, “Deprem bölgesinde İZBAK ekiplerimizle başarılı çalışmalara imza atan ISAR ekibiyle İzmit’e dönüş yolundan önce bir araya geldik ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerimizi ilettik. Ayrıca deprem bölgesinde görevlerini sürdürmeye devam edecek personelimizle de küçük bir toplantı yaptık. Kendilerine burada özverili bir şekilde çalışmaya devam edecek. Tüm ekiplerimize kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.