BAŞKAN HÜRRİYET, “DEPREM BÖLGESİNDE UZANABİLDİĞİMİZ HER ELE DOKUNMAYA ÇALIŞIYORUZ”

18 Şubat 2023
Başkan Hürriyet, “Deprem bölgesinde uzanabildiğimiz her ele dokunmaya çalışıyoruz” (1)
Başkan Hürriyet, “Deprem bölgesinde uzanabildiğimiz her ele dokunmaya çalışıyoruz” (2)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kahramanmaraş’ın Suçatı Mahallesinde depremzedeleri ziyaret etti. Hürriyet yaptığı ziyaret ile ilgili, “Deprem bölgesinde uzanabildiğimiz her ele dokunmaya çalışıyoruz” değerlendirmesinde bulundu

Kahramanmaraş dahil 10 ili etkileyen büyük deprem felaketinin yaralarını sarmak için ilk günden itibaren bölgede olan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Deprem mağduru her vatandaşa dokunmak adına bölgeyi karış karış gezen Başkan Hürriyet, son olarak Kahramanmaraş’ın Suçatı Mahallesini ziyaret etti.

“Depremzede Ailenin Sıkıntılarını Dinledik”

Gerçekleştirdiği ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından değerlendirmede bulunan Başkan Hürriyet, “CHP Zonguldak Milletvekilimiz Ünal Demirtaş ve CHP Trabzon Milletvekilimiz Ahmet Kaya ile Kahramanmaraş Suçatı’da ziyaret ettiğimiz depremzede bir ailenin konakladığı alanda yaşadıkları sıkıntıları dinledik. Vatandaşlarımız burada da zor zamanlarda zor koşullarda yaşamaya çalışıyor. Deprem bölgesinde uzanabildiğimiz her ele dokunmaya çalışıyoruz” dedi.