BAŞKAN HÜRRİYET GİRESUNLULARI GELENEKSEL ŞENLİKTE YALNIZ BIRAKMADI

6 Haziran 2022
Başkan Hürriyet Giresunluları geleneksel şenlikte yalnız bırakmadı (1)
Başkan Hürriyet Giresunluları geleneksel şenlikte yalnız bırakmadı (2)
Başkan Hürriyet Giresunluları geleneksel şenlikte yalnız bırakmadı (3)
Başkan Hürriyet Giresunluları geleneksel şenlikte yalnız bırakmadı (4)
Başkan Hürriyet Giresunluları geleneksel şenlikte yalnız bırakmadı (5)
Başkan Hürriyet Giresunluları geleneksel şenlikte yalnız bırakmadı (6)
Başkan Hürriyet Giresunluları geleneksel şenlikte yalnız bırakmadı (7)
Başkan Hürriyet Giresunluları geleneksel şenlikte yalnız bırakmadı (8)
Başkan Hürriyet Giresunluları geleneksel şenlikte yalnız bırakmadı (9)
Başkan Hürriyet Giresunluları geleneksel şenlikte yalnız bırakmadı (12)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Giresun Dernekler Birliği tarafından düzenlenen Geleneksel Otçu Göçü Şenliğine katıldı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet Kocaeli Giresun Dernekler Birliğinin organize ettiği Geleneksel Otçu Göçü Şenliğine katıldı. Gebze’nin Denizli köyünde bulunan Mesire alanında gerçekleştirilen programda Başkan Hürriyet’i Kocaeli Giresun Dernekler Birliği Başkanı Hatem Soysal ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Etkinliğe İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in yanı sıra CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP İl Başkanı Özgür Harun Yıldızlı, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve çok sayıda davetli katıldı.

“Kardeşliğimizi Güçlendirdik”

Geleneksel Otçu Göçü Şenliğinde konuşan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet şu ifadeleri kullandı; “İzmit içerisinde elimizden geldiğince hizmet etmeye çalışıyoruz ama böyle kıymetli hemşerilerimiz ısrarla davet edince de kırmamaya gayret ediyorum. Malumunuz 4 yıl milletvekilliği yaptım ve bu milletvekilliği süresince bütün sivil toplum örgütlerimizle yan yana dayanışma içinde olmaya çalıştık. Sorunlarımızı, sıkıntılarımızı, ihtiyaçlarımızı giderip kardeşliğimizi güçlendiremeye çalıştık.

“Her Zaman Yanınızdayız”

Bu dayanışmanıza bizde bir el verebilirsek ne mutlu bize düşüncesiyle gelelim ziyaret edelim, hal hatır soralım istedik. Davetiniz için başkanlarımıza ve tüm yöneticilerimize yürekten teşekkür ediyorum. Dayanışmanız daim olsun. Derneğimizin kıymetli çalışmalarına bir o kadar daha kıymetli çalışmalar eklensin. Bu kentin bir evladı olarak bize düşen bir şey olduğunda her zaman yanınızdayız. Gününüz hayırlı olsun.”