BAŞKAN HÜRRİYET, İSTİKLAL MARŞI’NI EZBERE OKUYAN 4 YAŞINDAKİ BEREN İLE BULUŞTU

23 Nisan 2022
Başkan Hürriyet, İstiklal Marşı’nı ezbere okuyan 4 yaşındaki Beren ile buluştu (1)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret ederek 10 kıtasını da ezberlediği İstiklal Marşı’nı okuyan 4 yaşındaki Elif Beren Güzel’i tebrik etti 

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102. yılında minik Elif Beren Güzel ile bir araya geldi. Körfez ilçesinde ikamet eden Hasan ve Hatun Güzel çiftinin kızları 4 yaşındaki Elif Beren Güzel, annesi ve babasıyla birlikte Başkan Hürriyet’i ziyaret etti. Geçtiğimiz Mart ayında Elif Beren’in İstiklal Marşı’nı okuduğu videosunu sosyal medyada paylaşarak minik kızın başarısını duyuran Başkan Hürriyet, bu kez de Güzel ailesini makamında ağırladı.

Hürriyet Ayakta Alkışladı

Başkan Hürriyet, Elif Beren Güzel ile uzun süre sohbet ederken, 4 yaşındaki Elif 10 kıtasını da ezberlediği İstiklal Marşı’nı duygulu bir şekilde okudu. İstiklal Marşı’nı ezbere okuyan minik Elif Beren’i ayakta alkışlayan Başkan Hürriyet, Elif Beren’e Nutuk ve Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitaplarının yanı sıra bir de bisiklet hediye etti. Başkan Hürriyet, çok güzel bir performans sergileyen Elif Beren Güzel başta olmak üzere annesi Hatun Güzel ve babası Hasan Güzel’i tebrik etti.