BAŞKAN HÜRRİYET: KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

17 Nisan 2023
Metni Sesli Dinle

Kadir Gecesi sebebiyle mesaj yayınlayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kadir Gecesi’nin ülkemize ve İslam alemine huzur, mutluluk ve barış getirmesini diledi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplam Hürriyet, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mübarek gecelerin hoşgörü ortamının gelişmesine ve güçlenmesine katkı sağladığına dikkat çeken Başkan Hürriyet, “Maddi ve manevi türlü zorlukların içinden geçtiğimiz günlerde merhametin, iyiliğin, hoşgörünün, paylaşmanın, dayanışmanın, umut ve huzurun gecesi; bin aydan hayırlı Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Camimizin Bu Hayırlı Gecede Hizmete Başlamasının Mutluluğunu Yaşıyorum

Manevi iklimimizde önemli bir yere sahip olan mübarek Kadir Gecesi’nde ettiğimiz duaların kabul olmasını; ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa hidayet, esenlik, sevgi, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum. Ambarcı Tepebaşı Camimizin bu hayırlı gecede hizmete başlayacak olmasının ayrı mutluluğunu yaşıyor, halkımızla birlikte camimizde ilk kez edeceğimiz duaların heyecanını taşıyorum.

Dualarımız Kabul Olsun

Dualarla geçireceğimiz, manevi olarak çok güçlü hissedeceğimiz Kadir Gecesi’nin ardından, mübarek Ramazan Bayramı’na da sizlerle birlikte sağlık, birlik ve beraberlikle ulaşmayı temenni ediyorum. Şimdiden tüm halkımızın Kadir Gecesini ve mübarek Ramazan Bayramını tüm kalbimle kutluyorum.” ifadelerini kullandı.