BAŞKAN HÜRRİYET, KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR

19 Temmuz 2022
Baskan Hürriyet Sehit Kara Pilot Üstegmen Selahattin Sen'in annesi Miran Sen ile birlikte1
Baskan Hürriyet Sehit Kara Pilot Üstegmen Selahattin Sen'in annesi Miran Sen ile birlikte2
Baskan Hürriyet Sehit Kara Pilot Üstegmen Selahattin Sen'in annesi Miran Sen ile birlikte3
Baskan Hürriyet Sehit Polis Memuru Fahri Aydin'in esi Nafiye Aydin ve kizi Zerrin Aydini ziyaret etti.
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını yaşatmak adına ebediyete göç eden kahramanların emaneti olan ailelerini yalnız bırakmıyor

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, şehit ailelerini ve yakınlarını yalnız bırakmamaya devam ediyor. Başkan Hürriyet son olarak, 1992 yılında Kahramanmaraş Darende-Elbistan arasında UH-60 tipi helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Şehit Kara Pilot Üsteğmen Selahattin Şen’in ve 31 Temmuz 1972 yılında Edirne ilinde görev yaparken geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu şehit olan Polis Memuru Fahri Aydın’ın ailelerine misafir oldu.

Evlerine Konuk Oldu

Şehit ailelerinin evlerine konuk olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Şehit Pilot Üsteğmen Selahattin Şen’in annesi Miran Şen ve babası Nejdet Şen’in ardından şehit polis Fahri Aydın’ın eşi Nafiye Aydın ve kızı Zerrin Aydın ile bir araya geldi. Ziyaretin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden Şen ve Aydın aileleri, kendilerini unutmayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ettiler.