BAŞKAN HÜRRİYET, “PATİBÜS ARACIMIZI İYİ Kİ BÜNYEMİZE KAZANDIRDIK”

11 Nisan 2023
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Nisan Ayı Meclis Toplantısı ikinci birleşiminin birinci oturumunda 2022 yılı faaliyet raporunun sunumunu gerçekleştirdi. Başkan Hürriyet, “Patibüs aracımızı iyi ki bünyemize kazandırdık” dedi

İzmit Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısının ikinci birleşiminin birinci oturumu gerçekleşti. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısında 2022 yılına ait faaliyet raporları kamuoyuna sunuldu.

“Deprem Bölgesinde Çok İşimize Yaradı”

Başkan Hürriyet son olarak ise, “Temizlik işleri ekiplerimiz İzmit’te bulunan 261 adet ibadethanenin temizliğini yaptılar ve düzenli olarak yapılmaya devam ediyorlar. Bunun dışında da çalışmalarına devam ediyorlar. Ayrıca Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı hayvan dostu Patibüs aracımız sahadaki yardıma muhtaç hayvanlara yerinde müdahale ediyor. Kedi/köpeklerin aşıları, parazit ilaçları, gerekirse antibiyotik uygulamaları ve pansumanları yapıldı. Ve toplamda bir sene içerisinde toplam 2620 sokak hayvanına gerekli tedavi işlemlerini uyguladı arkadaşlarımız. Deprem bölgesinde ve covid bölgesinde çok işimize yaradı. İyi ki kazandırdığımız dediğimiz araçlardan bir tanesi” dedi.