BAŞKAN HÜRRİYET’TEN BABACAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

25 Aralık 2022
Baskan Hürriyet'ten Babacan'a hayirli olsun ziyareti (1)
Baskan Hürriyet'ten Babacan'a hayirli olsun ziyareti (2)
Baskan Hürriyet'ten Babacan'a hayirli olsun ziyareti (4)
Baskan Hürriyet'ten Babacan'a hayirli olsun ziyareti (5)
Baskan Hürriyet'ten Babacan'a hayirli olsun ziyareti (6)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İyi Parti İzmit İlçe Başkanı Ayşegül Babacan ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, gerçekleştirilen kongre sonucu başkanlığa seçilen İyi Parti İzmit İlçe Başkanı Ayşegül Babacan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Hürriyet’e Başkan Yardımcıları Yaşar Kardaş ile Ünal Özmural, Koordinatör Hakan Yalçın, STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Cem Serhat Dayanç, Nurullah Özer, Birol Sağlam ve Eray Bodur ile Meclis Üyeleri Necat Çakır ve Tuncay Aşkın eşlik etti.

Hürriyet, “Yan Yana Olmaktan Onur Duyarız”

Yeni görevinde Başkan Babacan’a başarılar dileyen Başkan Hürriyet, “Başkanım, hayırlı ve uğurlu olsun. Yeni görevinizde size ve yönetiminize başarılar diliyorum. Bizlere de düşen bir görev olduğunda gerek toplumsal konularda gerekse vatandaşlarımızın ihtiyaçları noktasında yan yana hareket etmekten onur duyarız” ifadelerini kullandı.

Babacan, “Ayrılmaz Bir Bütün Olduk”

İyi Parti İzmit İlçe Başkanı Ayşegül Babacan, “Nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Biz de her zaman olduğu gibi sizin yanınızdayız. Zaten biz artık ayrılmaz bir bütün olduk. İhtiyacınız olduğu her noktada bir telefonunuz yeter. Elimizden geldiğince ekip olarak yanınızdayız. Zaten amacımız bir, çok teşekkür ediyorum” dedi.