BAŞKAN HÜRRİYET’TEN DEPREM BÖLGESİNDE ÇALIŞAN MESAİ ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR

13 Mart 2023
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından büyük bir dayanışma göstererek ilk günden beri bölgede depremzede vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayan İzmit Belediyesi personeline teşekkür etti

İzmit Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgede ihtiyaçlara yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda ilk günden beri bölgede olan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, dayanışma göstererek depremzede vatandaşlar için emek veren tüm İzmit Belediyesi personeli ve İzmitlilere teşekkür etti.

Hürriyet, “Canla Başla Çalışıyorlar”

Kahramanmaraş’ta kurulumu tamamlanmak üzere olan çadırkentte açıklamalarda bulunan Başkan Hürriyet, “Ekiplerimiz gece gündüz çalışmalarına devam ediyorlar. Burası depremzede vatandaşlarımız için çok kapsamlı bir yaşam alanı olacak. Aynı zamanda Pazarcık’ta mobil aşevimiz hizmet vermeye devam ediyor. Orada da ekiplerimiz vatandaşlarımızın sıcak yemek ihtiyacını karşılamak üzere canla başla çalışıyorlar. İlk günden beri burada olan arkadaşlarımız var. 99 depremini yaşayan İzmitliler ve İzmit Belediyesi personeli büyük bir dayanışma gösteriyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sağlam, “Dayanışmayı Büyütüyoruz”

Çadırkent alanından sorumlu Koordinatör Birol Sağlan, “Gecenin bu vaktinde bütün ekip arkadaşlarımızla birlikte depremzedelerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına gayret gösteriyoruz. Çadırkent alanımızın kurulumunda sona geldik. Sosyal ve kültürel anlamda kullanılacak alandaki çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Tüm çalışmalarımız, tüm hizmetlerimiz Kahramanmaraş ve 10 ilde etkilenen depremzedeler için. Ekip arkadaşlarımızla birlikte dayanışmayı büyütmeye devam ediyoruz” dedi.