‘BİZİM KÖY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ’ ETKİNLİĞİNİN SON DURAĞI KARAABDÜLBAKİ KÖYÜ OLDU

24 Mayıs 2022
‘Bizim Köy Doğa Yürüyüşü’ etkinliğinin son durağı Karaabdülbaki Köyü oldu (2)
‘Bizim Köy Doğa Yürüyüşü’ etkinliğinin son durağı Karaabdülbaki Köyü oldu (3)
‘Bizim Köy Doğa Yürüyüşü’ etkinliğinin son durağı Karaabdülbaki Köyü oldu (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünün İzmit’in köylerinin tanıtımı ve kalkınmasını sağlamak amacıyla düzenlediği doğa yürüyüşü projesi, bu hafta Karaabdülbaki Köyü’nde yoğun katılım ile devam etti

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği Bizim Köy Doğa Yürüyüşü etkinliğinin bu haftaki durağı, Karaabdülbaki Köyü oldu. İzmit belediyesi önünde toplanan yürüyüş ekibi, İzmit Belediyesinin aracı ile Karaabdülbaki Köyü’ne hareket etti. Köye ulaşan ekip, köy sakinlerinin hazırladığı mancarlı pide ve çay ikramının ardından programına devam etti.

Doğal Güzelliklerin Keyfini Çıkardılar

İzmit Belediyesinin hazırladığı stantlarda kurulan köylü pazarından alışveriş yapan ve köy içerisinde gezintiye çıkan yürüyüş ekibi, ardından belirlenen rotada yürüyüşüne başladı. Bir buçuk saat süren yürüyüş sırasında katılımcılar, orman içerisinde bulunan dere yatağının yanı sıra 3 farklı şelale manzarasının da keyfini çıkardı. Yürüyüşe katılan ve keyifli bir günü geride bırakan vatandaşlar, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e ve Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa’ya etkinlik için teşekkür etti.