ÇETİN SARICA: İZMİT DAYANIŞMANIN EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SERGİLİYOR

6 Şubat 2023
Çetin Sarica Izmit dayanismanin en güzel örnegini sergiliyor (2)
Çetin Sarica Izmit dayanismanin en güzel örnegini sergiliyor (3)
Çetin Sarica Izmit dayanismanin en güzel örnegini sergiliyor (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illeri etkileyen depremin ardından yardım kampanyası devam ederken tüm İzmit halkı dayanışmanın en güzel örneğini sergiliyor. Yunus Emre Kültür Merkezi yardım noktasında bilgi veren İzmit Belediye Başkanvekili Çetin Sarıca, “İzmit dayanışmanın en güzel örneğini sergiliyor” dedi

İzmit Belediyesi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevresindeki birçok ili etkileyen 7,7 şiddetindeki depremin ardından deprem bölgesi için yardım kampanyası başlattı. Isıtıcı, battaniye, uyku tulumu başta olmak üzere bot ve mont, atkı, bere, eldiven, yağmurluk, çocuk bezi, hijyenik ped, termal içlik, (her yaş ve cinsiyete göre), kar maskesi, powerbank, kuru bakliyat ve iç çamaşırı (kadın, erkek, çocuk), arama kurtarma çalışmalarında kullanılabilecek fener, teknik ekipman alet edevat Kahramanmaraş’a gönderilecek.

Sarıca, “İzmit Halkına Teşekkür Ediyoruz”

Yunus Emre Kültür Merkezi’nde belediye başkan yardımcıları ve çalışanlarla birlikte yardım kampanyası hakkında açıklama yapan İzmit Belediye Başkanvekili Çetin Sarıca, “Bugün İzmit dayanışmanın en güzel örneğini sergiliyor. Depremden etkilenen vatandaşları yalnız bırakmayacağız. Elimizden gelen tüm imkanları seferber ediyoruz. İzmit halkına gösterdikleri duyarlılıktan dolayı çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.