CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR’DEN HÜRRİYET’E DESTEK

26 Temmuz 2022
Metni Sesli Dinle

“Tüm Bu Engellemelere İzmitliler Sadece Gülümsüyor”

CHP İstanbul Milletvekili Dr. Sibel Özdemir, Cumhur İttifakı’nın oylarıyla araç satın alma talebi reddedilen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e desteklediği paylaşımda, “Tüm bu engellemelere İzmitliler sadece gülümsüyor! ” ifadelerini kullandı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in hizmet araçlarını Devlet Malzeme Ofisi’nden uygun fiyata satın alınması ve belediyenin mal sahibi olması talebine AKP ve MHP ikinci kez ret oyu verdi. İzmit’e ve İzmitlilere en iyi hizmeti vermek için gösterdiği çaba Cumhur İttifakına takılan Başkan Hürriyet’e bir destek de CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir’den geldi.

Çağdaş Ve Modern Bir Kent İçin Çalışıyor

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Başkan Hürriyet’in tüm engellemelere rağmen İzmitlilere hizmet ettiğini belirten CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir şu ifadelere yer verdi: Tüm engellemelere rağmen Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet İzmitlilere hizmet ediyor ve İzmit’i hak ettiği gibi yönetiyor. Söz verdiği gibi çağdaş ve modern bir kent için çalışmaktadır. Tüm bu engellemelere İzmitliler sadece gülümsüyor!