ÇINAR AKADEMİ LANSMANINDA ÖZGÜR BOLAT’TAN MUTLU VE BAŞARILI ÇOCUK SEMİNERİ

24 Mart 2022
Çınar Akademi Lansmanında Özgür Bolat’tan Mutlu ve başarılı çocuk semineri (1)
Çınar Akademi Lansmanında Özgür Bolat’tan Mutlu ve başarılı çocuk semineri (3)
Çınar Akademi Lansmanında Özgür Bolat’tan Mutlu ve başarılı çocuk semineri (4)
Çınar Akademi Lansmanında Özgür Bolat’tan Mutlu ve başarılı çocuk semineri (5)
Çınar Akademi Lansmanında Özgür Bolat’tan Mutlu ve başarılı çocuk semineri (6)
Metni Sesli Dinle

Ünlü eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat İzmit Belediyesinin Çınar Akademi Lansman programında “Mutlu ve başarılı” çocuk nasıl yetiştirilir?” konulu seminer verdi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in öncülüğüyle Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hayata geçirilecek olan ücretsiz lise ve üniversiteye hazırlık kursu Çınar Akademi’nin lansmanı Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Lansman programında protokol konuşmalarının ardından ünlü Eğitim Bilimci Özgür Bolat katılımcılara “Mutlu ve başarılı” çocuk nasıl yetiştirilir? konulu seminer gerçekleştirdi. Bolat seminerde ebeveynlere çocuk eğitimine dair ipuçları verdi.

Yoğun Katılım

Lansmana ev sahibi İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in yanı sıra Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Akademi Genel Koordinatörü Sami Görey, Sarıyer Akademi Eğitim Danışmanı Selçuk Dereci, Sarıyer Belediyesi Basın ve İletişim Koordinatörü Önder Kömür, İyi Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, ADD İzmit Şube Başkanı Ahmet Kavaz, İzmit Belediyesi üst yönetimi ve çok sayıda misafir katıldı. Bolat’ın semineri salonda büyük alkış aldı.