ÇINAR AKADEMİ’DE SÜRDÜRÜLEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİNE GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ

1 Ağustos 2022
Çınar Akademi’de sürdürülen ücretsiz danışmanlık hizmetine gençlerden yoğun ilgi (2)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliği ile üniversite adayı gençlere okul tercihlerinde uzman kadrolarla verilen ücretsiz danışmanlık hizmeti İzmit Çınar Akademi Hizmet Binasında devam ediyor

İzmit Belediyesinin eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği çok önemli projelerden biri olan ve İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Çınar Akademi’de,  YKS adayları için ‘Tercih Dönemi’ devam ediyor. YKS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte, hayatlarına yaptıkları üniversite tercihi ile yön verecek olan adaylara uzman rehberlik hizmeti 5 Ağustos’a kadar M.Ali Paşa Mah. Demokrasi Bulvarı 71/1 adresinde bulunan Çınar Akademi Kurs binasında verilecek.

Yoğun İlgi

İzmit Belediyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen ve YKS adaylarının ücretsiz şekilde yararlanabildiği YKS tercih dönemine yoğun bir ilgi var. Kurs merkezine gelen tüm üniversite adayları saat 09.00-17.00 arasında faydalanabilecek. Gençler ayrıca 318 02 22 numaralı hattan detaylı bilgi alabilirler.