DENTRİVA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİNDEN İZMİT BELEDİYESİNE YÜZDE 20 İNDİRİM

4 Ağustos 2022
Dentriva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden İzmit Belediyesine yüzde 20 indirim (2)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi ile Özel Dentriva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında Kurumsal Sağlık Protokolü imzalandı. Protokol kapsamında belediye personeli ve birinci derece aile fertlerine bir yıl boyunca nakit yüzde 20, kredi kartı ödemelerinde yüzde 15 indirim uygulanacak

İzmit Belediyesi sağlık kuruluşlarıyla yaptığı protokollerle çalışanlarına katkı sunmayı sürdürüyor. Bu kapsamda İzmit Belediyesi ve Özel Dentriva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında indirimli diş sağlığı hizmet protokolü imzalandı. Protokolü İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Cem Güler ve Özel Dentriva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İdari İşleri Sorumlusu Sefa Ceylan imzaladı. İmza törenine Koordinatör Hakan Özkum ve İnsan Kaynakları Müdürü Sevtap Cengiz de katılım sağladı.

2022 Yılı Boyunca

Yapılan iş birliği protokolü ile birlikte Özel Dentriva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde belediye personeli, eşi ve 1. dereceden yakınlarına (çocuk, anne, baba) nakit ödemelerde yüzde 20, kredi kartı ödemelerinde yüzde 15 indirim uygulanacak. Tedavi hizmetlerinden sadece Ortodontik Tedavileri ve Bleaching (Diş Beyazlatma) hizmetlerinde indirim uygulanmayacak.