DOWN KAFE ETKİNLİKLERİ MART AYINDA DA DEVAM EDECEK

5 Mart 2023
Metni Sesli Dinle

Her ay farklı sürpriz etkinliklere ev sahipliği yapan Down kafe, Mart ayındaki etkinliklerine depremzede çocukları ekleyerek devam edecek

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde özel gereksinimli bireyleri desteklemek amacıyla düzenlenen birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler Mart ayında da devam edecek. Özel gereksinimli bireylerin sosyal becerileri ve özgüvenlerini desteklemek amacıyla faaliyet gösteren Down Kafe’de birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinlikler depremzede çocukların katılımıyla sürecek.

Tüm Vatandaşlar Davetli

Merkez üssü Kahramanmaraş olan deprem felaketi sonrası İzmit Belediyesi kentimize misafir olarak veya kalıcı olarak gelen depremzede çocuklara ve ailelerine yönelik etkinliklerine devam ediyor. İzmit Belediyesi Down Kafe’de, depremzede çocuklara yönelik yapılacak etkinlikler ile çocukları psiko-sosyal açıdan destekleyerek travma sonrası ruhsal iyileşme süreçlerine katkı sunacak.  İzmit Belediyesi Down Cafe Mart ayında da tüm İzmitlileri Down Cafe’ye davet ediyor.