DÜNYACA ÜNLÜ HATAY ANTAKYA MEDENİYETLER KOROSU 4 NİSAN SALI AKŞAMI ÇOK ÖZEL BİR KONSERLE İZMİT’TE

2 Nisan 2023
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi öncülüğünde 4 Nisan’da depremzedeler için organize edilen ‘Sizi En İyi Biz Anlarız Dayanışma Ezgileri’ konserinde, Hatay Antakya Medeniyetler Korosu sahne alacak

İzmit Belediyesi merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ilimizi etkileyen büyük deprem felaketinde mağdur olan vatandaşlarımızın yaralarını sarmak adına çalışmalarını özveriyle sürdürüyor. İzmit Belediyesi yaşanan deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımız için 4 Nisan Salı günü Kocaeli Kongre Merkezi’nde ‘Sizi En İyi Biz Anlarız Dayanışma Ezgileri’ başlığı altında Antakya Medeniyetler Korosu konser programında vatandaşlarla buluşturacak.

Gelirler Depremzedelere Bağışlanacak

Programda yapılan bir son dakika değişkliğinden dolayı Hüsnü Şenlendirici’nin yerine Antakya Medeniyetler Korosu sahne alacak. 4 Nisan Salı günü Kocaeli Kongre Merkezi’nde saat 20:30’da başlayacak olan programın bütün geliri depremzedeler için kullanılacak.

Şartsız Bağış Sonrası Bilet Alınacak

İzmit Belediyesinin şartsız bağış hesabına vatandaşlar diledikleri miktarda bağış yapabilecek. Vatandaşlar bağış sonrası ise bilet almak için https://sizieniyibizanlariz.izmit.bel.tr/ adresine girerek koltuk seçimi yapabilirler.

İzmit Belediyesine Ait Şartsız Bağış Hesabı

IBAN: TR83 0001 5001 5800 7310 2077 99