ERAY BODUR: HÜRRİYET’E EN UFAK HER ELEŞTİRİ MANŞET OLURKEN KALICI KÖTÜLÜKLERE KİMSENİN SESİ ÇIKMIYOR!

25 Haziran 2023
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Koordinatörü Eray Bodur sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kentin gerçek sorunlarının halka aktarılmadığını ifade ederek, “Bu kentte Fatma Kaplan Hürriyet’e en ufak her eleştiri manşet oluyor. Fakat şehre yapılan kalıcı kötülüklere kimsenin sesi çıkmıyor” dedi

İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Eray Bodur kentin gerçek sorunlarının halka aktarılmadığını ifade ederek sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulundu. Bodur paylaşımında şu ifadeleri kullandı; “Biz bu kentin geleceği adına hepimiz için doğruları söylerken; denize kıyısı olmayan Afyon’un yerel basınında bile yer alırken bu kentte sesimizi duyuramıyoruz. Daha bir kaç gün önce Kartepe’ye yapılmak istenen Haddehane’nin olacağı bölge kararname ile özel endüstriyel alan ilan edildi ve önü açıldı. Kocaeli’nin ne kadar gündeminde?

“Kocaeli Halkı Görüyor”

Kenti dizayn edenler, seçim öncesi Kartepelilere ‘izin verdirmeyeceğiz’ diye söz verenler neden sus pus?  Bu kentte Fatma Kaplan Hürriyet’e en ufak her eleştiri manşet oluyor. Fakat şehre yapılan kalıcı kötülüklere kimsenin sesi çıkmıyor. Fakat kimse endişe etmesin, gerçekleri İzmit halkı gördüğü gibi Kocaeli halkı da görüyor.”