FATMA ABLASI SMA’LI BARKIN İÇİN YARDIM GECESİ DÜZENLİYOR

11 Ekim 2022
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi; “SMA değil Barkın kazansın” sloganıyla başlatılan Valilik onaylı kampanyanın süresinin dolmasına son iki ay kalan SMA hastası Barkın için büyük bir yardım gecesi düzenliyor

Kocaeli’nde yaşayan Havva ve Barış Kaplan çiftinin, 4 buçuk yaşındaki SMA hastası çocukları Barkın’ın tedavi olması amacıyla, Valilik izinli başlatılan bağış kampanyasının süresinin dolmasına çok az bir süre kaldı. Barkın için yardım kampanyaları, gönüllüler tarafından farklı noktalarda yapılan farklı programlar ile bağış toplanmaya devam ederken, Barkın için bir güzel haber de İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’ten geldi.

Geliri Tamamen Barkın İçin

SMA Hastası Barkın için düzenlenecek yardım gecesinde İzmit Belediyesi Kent Orkestrası ve Sahne İzmit Halk Dansları Topluluğu birbirinden güzel şarkı ve gösterileriyle geceye katılanlara unutulmaz anlar yaşatacak. Geliri tamamen SMA hastası Barkın’ın tedavisi için bağışlanacak yardım gecesinin Kasım ayında yapılması planlanırken, geceyle ilgili duyurular sosyal medya hesaplarından yapılacak.