GEBE EĞİTİM SINIFI’NDA, “BEBEK BAKIMI VE BEBEK MASAJI” EĞİTİMİ VERİLDİ

28 Mart 2022
Gebe Eğitim Sınıfı’nda, “Bebek Bakımı ve Bebek Masajı” eğitimi verildi (2)
Gebe Eğitim Sınıfı’nda, “Bebek Bakımı ve Bebek Masajı” eğitimi verildi (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi tarafından anne adaylarının daha bilinçli bir hamilelik dönemi geçirmeleri adına hayata geçirilen Gebe Eğitim Sınıfı’nda “Bebek Bakımı ve Bebek Masajı” eğitimi verildi

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün faaliyetleri arasında yer alan Kadın Sağlığı Eğitimleri kapsamında anne adaylarına her Salı günü ücretsiz gebe eğitimleri verilmeye devam ediyor. Anne adaylarının sağlıklı ve bilinçli gebelik süreci geçirmeleri amacıyla bu hafta yüz yüze gerçekleştirilen eğitimde “Bebek Bakımı ve Bebek Masajı” konusu yer aldı.

Eğitim Verimli Geçti

İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi Gebe Eğitim Sınıfı’nda yüz yüze gerçekleştirilen eğitimde Kadın Doğum Uzmanı ve Hipnoterapist Op. Dr. İnci Çavuşoğlu’nun moderatörlüğünde ve Ebe. Fulya Batuhan Karaşın’ın katılımıyla “Bebek Bakımı ve Bebek Masajı” konuşuldu. 15. Haftası tamamlanan ve verimli geçen eğitimlerde anne ve anne adaylarına bebeklerde cilt, saç, ağız, burun bakımı, bebek banyosu, güvenli uyku, bebek masajı ne zaman ve ne kadar süre ile yapılmalı gibi konularda bilgilendirme yapıldı.