HALKA DOKUNAN İZMİT BELEDİYESİ DİĞER İLÇELERDEN DE TALEP GÖRÜYOR

13 Temmuz 2023
FİDE
Halka dokunan İzmit Belediyesi diğer ilçelerden de talep görüyor (2)
Halka dokunan İzmit Belediyesi diğer ilçelerden de talep görüyor (3)
Metni Sesli Dinle

Halka dokunan uygulamalarıyla sosyal belediyecilik örneği olan İzmit Belediyesinin, dini bayram arefe günlerinde mezarlıklarda gerçekleştirdiği çiçek ve fidan dağıtımları, diğer ilçelerden de talep görüyor

İzmit Belediyesi gerçekleştirdiği her proje ile vatandaşlara dokunmaya devam ediyor. İnsanı merkez alan projelerle adından söz ettiren İzmit Belediyesinin her dini bayramda mezarlıkları çiçek bahçesi haline getirmesi vatandaşların takdirini topladı. Dini bayramların arefe günlerinde mezarlıklarda geleneksel hale getirilen çiçek ve fidan dağıtımlarına diğer ilçelerden de istek gelmeye devam ediyor.

Vatandaşların Talepleri Yerine Getiriliyor

İzmit sınırları içerisinde bulunan mezarlıklarda yapılan dağıtımlar vatandaşların memnuniyetini karşılarken Kocaeli’nin diğer içlerinde yaşayan vatandaşların da ilgisini çekiyor. Gerek belediyenin sosyal medya hesapları gerekse de diğer iletişim kanalları üzerinden iletilen bu taleplere ekipler kayıtsız kalmayarak vatandaşların taleplerini yerine getirmeye çalışıyor. Vatandaşlar bu uygulamadan dolayı Başkan Hürriyet ve ekiplere teşekkür etti.