HASAN FIRAT OKUL ROTAYI ÇİZDİ; “TEK HEDEFİMİZ SÜPER LİG”

4 Eylül 2022
Hasan Fırat Okul rotayı çizdi (1)
Hasan Fırat Okul rotayı çizdi (2)
Hasan FIRAT OKUL
Metni Sesli Dinle

Gerçekleştirdiği antrenmanlar ve maçlarla sezona hazır bir şekilde giriş yapmak isteyen İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nda Başantrenör Hasan Fırat Okul, yeni sezonda şampiyonluğu hedeflediklerini ve bu yolda tüm kentin desteğine ihtiyacı olduklarını dile getirdi

Yeni sezonda Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde şampiyonluk hedefleyen İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nda Başantrenör Hasan Fırat Okul, iyi bir takım oluşturduklarını ve hedeflerinin şampiyon olarak Süper Lig’e yükselmek olduğunu ifade etti. Sıkı çalıştıklarını ve yeni sezondan ümitli olduklarını kaydeden Hasan Fırat Okul açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “Ağustos ayının başında takımımızı topladık ve ay boyunca yoğun bir antrenman temposuna girdik. Lig fikstürümüz de belli oldu. Bizim için şu an her şey çok iyi gidiyor. Takım olarak hedefimiz şampiyonluk olduğu için, rakibin bizim için bir önemi yok. Her hafta parkeye çıkıp maçımızı kazanmaya odaklanacağız.

“Tüm Kentin Desteğine İhtiyacımız Var”

Sezona geç başladık. Kısıtlı imkanlarla iyi bir takım oluşturmaya çalıştık. Bizim hedefimiz, genç oyuncularımızla şampiyon olarak Süper Lig’de yer almak. Önümüzdeki günlerde yine üst liglerden takıma faydalı olacağına inandığımız bazı isimlerin bize katılmasını istiyoruz. Çünkü biz şampiyonluktan başka bir şey düşünmüyoruz. Yaşar Kardaş başkanlığında yeni bir yönetimimiz var. İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’in de desteğini fazlasıyla hissediyoruz, çok teşekkür ediyoruz. Antrenmanlarımızı Atatürk Spor Salonu’nda sürdürüyoruz. Maçlarımızı da yine bu sezon Atatürk Spor Salonu’nda oynayacağız. Tüm kentin desteğine ihtiyacımız var. Yeniden bu salonu mabet haline getirip inşallah takımıza destek olmalarını bekliyoruz. Benim burada 4’üncü sezonum, bende artık İzmitliyim.  Hep beraber burada bu takımı Süper Lig’e taşıyacağımıza inanıyorum.”