HÜRRİYET, BATI TRAKYA TÜRKLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

4 Mayıs 2022
Hürriyet, Bati Trakya Türkleri ile bir araya geldi (1)
Hürriyet, Bati Trakya Türkleri ile bir araya geldi (3)
Hürriyet, Bati Trakya Türkleri ile bir araya geldi (4)
Hürriyet, Bati Trakya Türkleri ile bir araya geldi (5)
Hürriyet, Bati Trakya Türkleri ile bir araya geldi (6)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şubesi’nde düzenlenen bayramlaşma etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Ramazan Bayramı sebebiyle düzenlenen bayramlaşma etkinliğinde Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şubesi’nin konuğu oldu. Dernek Başkanı Yüksel Öztürk’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen programda Başkan Hürriyet’e, İzmit Belediyesi Esnaf ve STK Masası Koordinatörü Eray Bodur eşlik etti. Program çerçevesinde dernek üyeleri ile bir araya gelen Hürriyet, hem bayramlaştı hem de derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

“Rabbim Nicelerine Erişmeyi Nasip Etsin”

Programda kısa bir konuşma da gerçekleştiren Hürriyet, “Pandemi sonrası rahat rahat bayramlaşabildiğimiz, rahat rahat el sıkabildiğimiz, el öpebildiğimiz ilk bayramımız aslında. İnşallah o kötü günlere bir daha dönüş olmaz. Tüm dünyada çok daha iyi ve sağlıklı günler görmemizi diliyorum. Rabbim nice bayramlara erişmeyi nasip etsin inşallah. Tabii, güzel bir Ramazan Ayı’nı da geride bıraktık. Tuttuğumuz oruçlar, ettiğimiz dualar inşallah kabul olsun. Bir kez daha Ramazan Bayramı’mız kutlu olsun”  ifadelerini kutlandı.