HÜRRİYET: DOZERİN ÖNÜNE İLK BEN GEÇECEĞİM!

12 Ağustos 2022
Hürriyet Dozerin önüne ilk ben geçeceğim! (1)
Hürriyet Dozerin önüne ilk ben geçeceğim! (3)
Hürriyet Dozerin önüne ilk ben geçeceğim! (4)
Hürriyet Dozerin önüne ilk ben geçeceğim! (5)
Hürriyet Dozerin önüne ilk ben geçeceğim! (6)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Cumhuriyet Parkı’nı asla bırakmayacaklarını ifade ederek, “Dozerleri de getirebilirler, vinçleri de getirebilirler ama burada dozerin önünde en önde ben olacağım. Çıkaracaksa zorla çıkaracak” dedi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Derdimiz hizmet etmek, kavgayla hizmetin önüne geçmek değil. Bu konuda da kararlıyız, çünkü haklıyız. Çünkü biliyoruz ki biz gelin bir çay içelim, parkımıza sahip çıkalım dedik. İşte bu cesur İzmitliler bizi yalnız bırakmadı. Sizden güç alıyoruz. İyi ki varsınız. Cesaretiniz için kutluyorum. Yanımızda durduğunuz için kutluyorum. Hep birlikte diyoruz ki Cumhuriyet Parkı İzmit’indir.

“Cumhuriyet Parkı İzmitlinindir”

Cumhuriyet Parkı İzmitlinindir. Cumhuriyet Parkı İzmit Belediyesinindir. Asla ve asla vermeyeceğiz. Bunu da herkes böyle bilsin. Kanunları da kullanabilirler, kurulları da kullanabilirler ama beni buradan zorla çıkarmak zorunda kalacaklar. Dozerleri de getirebilirler, vinçleri de getirebilirler ama burada dozerin önünde en önde ben olacağım. Çıkaracaksa zorla çıkaracak. Milleti karşılarına alabiliyorlarsa buyursunlar gelsinler. Demirden korksaydık, trene binmezdik” dedi.