HÜRRİYET FETHİYE’DE BAŞLADIĞI MESAİSİNİ FETHİYE’DE BİTİRDİ

11 Ağustos 2022
Hürriyet Fethiye’de başladığı mesaisini Fethiye’de bitirdi (1)
Hürriyet Fethiye’de başladığı mesaisini Fethiye’de bitirdi (2)
Hürriyet Fethiye’de başladığı mesaisini Fethiye’de bitirdi (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Fethiye Caddesi ve Yan Yolları Yenileme projesi kapsamında Fethiye Caddesi’nde gece de devam eden çalışmaları inceledi

İzmit Belediyesinin hem altyapı hem de üstyapı yenileme çalışmalarını yaptığı Fethiye Caddesi ve yan yolları; modern ve şık görünüme kavuşmaya adım adım yaklaşıyor. İzmit’in kalbi Fethiye Caddesi’ni prestijli ve kullanışlı bir hale dönüştürecek olan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de çalışmaları sık sık yerinde inceliyor. Ekipler, çalışmaları en kısa sürede bitirmek için gece gündüz mesai yaparken Başkan Hürriyet de hem Fethiye Caddesi’ni hem de yan yollarında yapılan çalışmaları adeta adım adım kontrol ediyor.

Her Noktayı Titizlikle İnceledi

Dün gece Fethiye Caddesi’ne giderek, büyük bir özveri ile çalışan emekçilere kolaylıklar dileyen Başkan Hürriyet, çalışma yapılan her noktayı titizlikle inceledi. İKM Başkanı Murat Öztürk’ün de bulunduğu incelemelerde Başkan Hürriyet, Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen’den çalışmalarla ilgili detaylı bilgi aldı. Yenileme projesini İzmitlilerin belirlediği Fethiye Caddesi, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte  kentin cazibe noktası olacak.