HÜRRİYET, HEYKEL YALANINI BİR KEZ DAHA YÜZLERİNE VURDU: İSPATLAYIN DEDİLER İSPATLADIK HALA İSTİFA EDECEKLER!

15 Nisan 2022
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet gerçekleştirdiği basın toplantısında hakkındaki iddialara yanıt vererek, “Dediler ki heykellere bilmem ne kadar ödediniz. Attılar, tuttular. Hatta dediler ki ispatlayın istifa edeceğiz. Belgeleriyle ispatladık. Hani nerede istifa. Kimse istifa etmedi Maşallah” dedi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Geçen sene de ondan önceki sene de aynı iftiralarla karşılaştık. Dediler ki stopaj eklemişsiniz. 13 liralık bir şey, ne oldu yalan çıktı. Sadece usul hatası ki geçmişte onlarında kullandığı usul. Ortada kanunsuzluk ya da bir rant hikayesi yok. Kendilerinin de yaptıklarını görünce sustular.

İstifa Etmediler

Dediler ki heykellere bilmem ne kadar ödediniz. Attılar, tuttular. Hatta dediler ki ispatlayın istifa edeceğiz. Belgeleriyle ispatladık. Hani nerede istifa. Kimse istifa etmedi Maşallah. Havaya konuşuyorlar da istifalar gelmiyor. Geçen sene dediler ki çok az firmadan alışveriş yapmışsınız. Bir bakıyoruz onların 2018 yılında yaptıklarından daha fazla firmadan alışveriş yapmışız. Bunların hepsi belgeli.