HÜRRİYET: İÇİ DUYGUYLA DOLU BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTIK

31 Aralık 2022
2022 nasıl geçti
Projeler
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkan Fatma Kaplan Hürriyet, 2022 yılında kentte büyük ses getiren projelerini ‘2022 nasıl geçti’ adlı videoyla anlattı. Videoda İzmitlilere seslenen Hürriyet, “Bu yıl da içi duyguyla dolu büyük işlere imza attık” dedi

İzmit Belediyesi 2022 yılında hayata geçirdiği büyük projelerini ‘2022 nasıl geçti’ videosu ile sosyal medyada paylaştı. Paylaşılan videoda İzmit Belediyesinin 1 Ocak ile 31 Aralık arasında yaptığı projeler müzik eşliğinde anlatıldı.

“İçi Duyguyla Dolu Büyük İşlere İmza Attık”

‘2022 Nasıl geçti’ başlıklı videonun sonunda ise vatandaşa kısa bir seslenişte bulunan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Bir yılın daha sonuna geldik.  2022 bizim için zor ama bir o kadar da hizmet aşkıyla geçen bir yıl oldu. Türlü engellemelerle karşılaştık. Ama mücadeleden asla vazgeçmedik. ‘Güzel İşler Kalbe Değer’ diyerek gereksiz yatırımlar yapmak yerine içi duyguyla dolu büyük işlere imza attık.

“Kentimizi Sizler İçin Güzelleştirdik”

Üreten Belediye vizyonuyla hareket ederek, öz kaynaklarımızla ürettiğimiz malzemelerle kentimizi sizler için güzelleştirmeye çalıştık. Bir yılımızı daha güzel işlerle tamamlamanın mutluluğunu, sevincini ve gururunu sizlerle birlikte yaşıyoruz.’ dedi.

Videoyu İzlemek İçin https://youtu.be/TTDIOdaX3E0