HÜRRİYET: KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

26 Nisan 2022
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kadir Gecesi’nin ülkemize ve İslam alemine huzur, mutluluk ve barış getirmesini diledi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, içinde sayısız hikmet barındıran, rahmet ve bereket kapılarının sonuna kadar açıldığı mübarek Ramazan ayının en özel zaman dilimi olan Kadir Gecesi nedeniyle mesaj yayınladı. Başkan Hürriyet mesajında şu ifadelere yer verdi: “Maddi ve manevi türlü zorlukların içinden geçtiğimiz günlerde merhametin, iyiliğin, hoşgörünün, paylaşmanın, dayanışmanın, umut ve huzurun gecesi, bin aydan hayırlı Kadir Gecesi’ne bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Dualar Kabul Olsun

Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in, yüce Allah tarafından Peygamber Efendimize indirilmeye başlandığı Kadir Gecesi insanlığın hidayeti için çok kıymetlidir. Kulların Rabbine en yakın olduğu, Ramazan Bayramı’nın habercisi Kadir Gecesi’nde ettiğiniz duaların kabul olmasını, ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa hidayet, esenlik, sevgi, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum. Dualarla geçireceğimiz, manevi olarak çok güçlü hissedeceğimiz Kadir Gecesi’nin ardından, mübarek Ramazan Bayramı’na da sizlerle birlikte sağlık, birlik ve beraberlikle ulaşmayı temenni ediyorum.”