HÜRRİYET, KURUÇEŞME’YE YENİ BİR SOLUK GETİRİYOR

11 Ağustos 2022
Hürriyet, Kuruçeşme’ye yeni bir soluk getiriyor (2)
Hürriyet, Kuruçeşme’ye yeni bir soluk getiriyor (3)
Hürriyet, Kuruçeşme’ye yeni bir soluk getiriyor (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kuruçeşme bölgesine değer katacak; çocuklar, kadınlar ve yaşlılar için birçok fonksiyona sahip olacak Kuruçeşme Hizmet Binasında incelemelerde bulundu

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği projelere bir yenisini ekleyecek olan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, çalışmaların son aşamaya geldiği Kuruçeşme Hizmet Binası’nda dün gece saatlerinde incelemelerde bulundu. 2 bin metrekarelik alanıyla hizmet binası tanımına yeni soluk getirecek Kuruçeşme Hizmet Binası birçok fonksiyonu aynı anda barındıracak.

Aynı Anda Birçok Hizmet

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde yürütülen hizmetler, Kuruçeşme Hizmet Binası’nda aynı anda yer alacak. Kadın Girişimciler Merkezi’nde yer alan etüt merkezi, diyetisyen ve psikolog hizmetleri burada da verilecek.

Yakın Zamanda Açılacak

Çocuklar için oyun odası, kısa mola merkezi, halk oyunları ve bale odası, spor merkezi, çok amaçlı eğitim salonu, gösteri salonu ve toplantı odasının bulunacağı Kuruçeşme Hizmet Binası, toplu etkinliklere ve sergilere de ev sahipliği yapabilecek. Hizmet binası, kısa zaman içerisinde Kuruçeşmelilerin hizmetine sunulacak.