HÜRRİYET MAYIS’TA DA SOSYAL MEDYANIN ZİRVESİNDE

2 Haziran 2022
Hürriyet Mayıs'ta da sosyal medyanın zirvesinde (2)
Metni Sesli Dinle

Kentte uyguladığı projelerle vatandaşın sevgisini kazanan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal medyada da 7’den 70’e vatandaşların yoğun ilgisini görüyor. Nisan ayında sosyal medyada en çok takip edilen belediye başkanı olan Hürriyet, Mayıs ayında da zirvede yerini aldı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal medyada 7’den 70’e birçok vatandaştan yoğun ilgi görmeye devam ederken Mayıs ayında da zirvedeki yerini korudu. Dijital gözlemcilik faaliyetleri yürüten Teleskop’un Mayıs ayı içerisinde sosyal medyada aldıkları etkileşimi değerlendirdikleri 12 ilçe belediye başkanı arasında Kocaeli’de Başkan Hürriyet açık ara farklı yine birinci oldu.

En Çok İlgi Gören Belediye Başkanı

Teleskop’un yaptığı araştırmaya göre sosyal medya platformlarında yapılan paylaşımlardan İnstagram’da 122.769, Facebook’ta 114.042, Twitter’da 12.363 etkileşim sayısına ulaşan Başkan Hürriyet, toplamda 249.174 etkileşim sayısıyla zirvedeki yerini korudu. Önceki aylarda olduğu gibi bu ayda sosyal medyada en çok etkileşim alan Başkan Hürriyet, Kocaeli’de en çok ilgi gören belediye başkanı olmaya devam ediyor.